Otodom – професійний сервіс оголошень про продаж та оренду нерухомості.

Otodom – це професійний сервіс оголошень про продаж та оренду нерухомості, де компанії-забудовники та агентства нерухомості розміщують свої пропозиції. Житлові приміщення, комерційна нерухомість, земельні ділянки та будь-які інші об’єкти, що викликають інтерес у населення чи бізнесу, - усе можна знайти тут, на Otodom.

Головною особливістю сервісу є внутрішня система оцінки якості оголошень. Система, котра автоматично виводить якісні об’єкти у верхні рівні пошуку клієнта. Що це означає? Це означає, що клієнту не доведеться довго сортувати пропозиції в пошуках кращих – у будь-якому куточку України він знайде найбільш якісно-цікаві об’єкти в першу чергу, а бізнес-партнер Otodom, що розмістив їх, буде працювати максимально ефективно.
Система контролю якості також не дозволить неавторизованому партнеру публікувати неперевірені об’єкти – на Otodom клієнти зможуть вибрати самостійно агентство чи забудовника в доступному на сервісі Каталозі.

Otodom надає особливі умови роботи для компаній-девелоперів. Перелік усіх партнерів-забудовників можна знайти в окремому Розділі, а їх пропозиції доступні для пошуку в окремій категорії.

Своїм партнерам Otodom пропонує ефективний і прогресивний сервіс для ведення бізнесу. Окрім публікації оголошень, ріелтори та забудовники мають можливість просування своїх об’єктів з допомогою гнучких інструментів реклами.
Otodom прагне розвивати індустрію послуг у сфері нерухомості, тому ініціює створення Академії розвитку агентів. Учасники Академії зможуть відвідувати спеціальні освітні заходи, отримувати актуальну інформацію, спілкуватися з колегами, що допоможе професіоналам ринку тримати руку на пульсі й оперативно реагувати на зміни на ринку.

«У мрії є адреса» - головний слоган сервісу Otodom. Тому ми робимо все для того, щоб будь-хто, хто користується послугами Otodom, знайшов нерухомість мрії, і як наслідок – здійснив найбільш вдалу угоду.

Otodom входить до складу провідної міжнародної медіа-групи Naspers і уже завоював позиції лідера серед вертикальних класифайдів нерухомості в Польщі.
Найбільш успішні офіси групи працюють на риках Центральної та Східної Європи, Латинської Америки, Африки, а також в Індії та Китаї.