Навіщо реєструватися на Otodom?

Чому Otodom?

Операції з нерухомістю є надзвичайно важливою та емоційною подією. Будь то покупка чи найм чи здача житла в оренду – це завжди важливий крок, який вимагає окремої уваги. Щоб допомогти вам, ми створили комплексну платформу з нерухомості, котра дозволить задовольнити найвищі очікування.

Окрім того, Otodom пропонує:

  • інтернет-платформу, де ви можете зберігати всі об’єкти, які вам сподобалися. Доступ до них у вас буде з комп’ютера та будь-якого мобільного пристрою;
  • повідомлення про нові додані оголошення, котрі відповідають вашим критеріям пошуку;
  • зручний обмін повідомленнями з користувачами.

Створіть обліковий запис вже зараз!

Зареєструватися

Хочете знати, які переваги в Otodom?

Otodom є професійним ресурсом оголошень з нерухомості. Це означає, що у вас є доступ до величезної аудиторії, котра приходить на Otodom саме для того, щоб знайти будинок, квартиру чи інше приміщення.

На відміну від інших схожих майданчиків, Otodom зацікавлений, перш за все, у високій ефективності ваших оголошень. Тому ми особливу увагу приділяємо якості оголошень, а також пропонуємо можливості зробити ваші об’єкти більш помітними для ваших потенційних клієнтів.

Приєднуйтеся до професіоналів ринку нерухомості на Otodom

Зареєструватися

Є запитання щодо реєстрації?

Зверніться до нашої Служби підтримки.

Чому Otodom?

Otodom як професійний майданчик оголошень з нерухомості стане вашим кращим помічником для якісного рекламування об’єктів. Ми вважаємо, що головне завдання Otodom – зробити ваші оголошення максимально ефективними. Тому якісні оголошення відображаються в списку першими. Окрім того, ви можете використовувати різноманітні варіанти просування, щоб ваші оголошення були більш помітними для потенційних клієнтів.

Рекламуйте свої об’єкти разом з Otodom ще ефективніше

Зареєструватися

Є запитання щодо реєстрації?

Зверніться до нашої Служби підтримки.